Konspiracija konspiracijoje

Pranešimai apie naujienas, jūsų pasiūlymai dėl forumo
Post Reply
Conspiracy.lt
Site Admin

Konspiracija konspiracijoje

Post by Conspiracy.lt » Fri Mar 30, 2018 2:06 am

Administruoju ne vieną interneto tinklapį, tačiau niekur nemačiau tokio milžiniško spam'o protrūkio, kaip čia.

Ar gi nesigauna konspiracijos teorija apie tai, kad yra puolamas conspiracy.lt forumas?

Mūsų hostingo duomenimis, 2018m Vasario mėnesį iš viso buvo sunaudota 1,77GB srauto, ypač dideli pikai matomi vasario 8 ir 9 dienomis, vienas IP adresas (95.65.45.111) sunaudojo net 957.67 MB per vieną dieną. Turint omeny, kad tai yra visai nedidelis tinklapis, mes talpiname tik forumo pranešimus, ir jį visą perskaityti normaliam vartotojui išeitų maksimaliai apie 2-3 MB.

Šio tinklapio aš niekur nereklamuoju, tai yra kelių žmonių idėja ir ji daugiausiai plinta iš lūpų į lūpas, galbūt mus netyčia kas nors randa įvesdami tokį adresą, bet net paieškos programos (google ar duckduckgo) mūsų neranda.

Todėl man gimė nauja konspiracijos teorija - kodėl mūsų forumas yra taip nuožmiai atakuojamas?

Forumo variklis yra naujausios versijos, registruojantis reikia spręsti sudėtingiausią google recaptcha (paveiksliukų) algoritmą, norint patvirtinti, kad esi ne robotas, tačiau to neužtenka. Vistiek spam botai užsiregistruodavo. Galą tam pavyko padaryti tik padarius rankinį registracijos patvirtinimą, kad tik aš galėčiau patvirtinti naujus narius. Spam'o nebeliko, bet kasdien gaunu po 20-30 laiškų su prašymu patvirtinti registraciją. Srautas taip pat milžiniškas, šį mėnesį jau irgi ne toli 1Gb srauto sunaudota, kai realiai rašo čia tik keli žmonės ir to retai.

Mums grėsmės nėra, bent jau kol kas, mūsų hostingas neriboja duomenų srauto, tačiau rašau todėl, kad mums, kaip konspiracijų teorijų nagrinėtojams, turėtų būti įdomus šis faktas.

oksidanas

Re: Konspiracija konspiracijoje

Post by oksidanas » Fri Mar 30, 2018 6:51 pm

Na, as si foruma radau butent per google. vadinasi imanoma rast, o botai kaip suprantu gali buti uzprogramuoti ieskoti ko tik nori, tad jei iesko forumu tai si irgi randa kazkaip.

konspiracijos termina galima naudoti visur, nes konspiracijos teorija yra kai maza grupe zmoniu kazka slepia nuo likusiu :)

Post Reply